Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora

14:36
עניינים ומין עם אדם מבוגר: Pros

וכמה דיונים נוטלים זוגות יוצאי דופן, ב אשר "גבר צעיר" עולה באופן משמעותי את גיל המאהב. סביב יחסים כאלה שולטים רק את האוקיינוס ​​של שמועות על "עשיר Papika "עם ארנק עבה ומרשעות של מחצית הנשים של האוכלוסייה. אבל יש כמה היבטים - סקס עם איכר מבוגר וגישתו לקומה היפה.

התוכן של המאמר

1 פסיכולוגיה של בחירת השותף 2 בחירת זכר 3 יתרונות של בוגרת 4 ומקם יחסי מין מה? 5 סקסולוגים על החסרונות של בנים צעירים 6 למה לצפות במציאות? 7 תהליך עצמו 8 חלוקים מתחת למים של cavaliers בוגרת 9 בגרות נפשית עקרונית 10 סקס עם מאהב

אם אתה לא לוקח בחשבון את כל האיגודים הציניים, אז אתה יכול לראות את זה וללא יתרונות במזומן מספיק נשים לבחור שותף בוגרת יותר. ולא תמיד המקרה מוגבל למין, לעתים קרובות אלה אנשים באמת אוהבים אחד את השני, אשר קרבה אינטימית הופך יותר לְהִתְרַסֵק. אז מה עדיין גברים יש גיל כזה, ממה המין השני ללא מוח?

פסיכולוגיה של בחירה של שותף

לפסיכולוגים ולטפלים של הגשטאלט יש השקפת עולמם משלהם בחירה יוצאת דופן כזו:

הבנות שבילדות לא קיבלו מן האב תשומת לב נכונה, או גדלה במשפחה לא שלמה, תתת-מודע לגלות אבא אוהב את כל החיים. בפועל, הוא נשפך למין עם אדם מבוגר. חפש אבא דמיוני יכול בין לילה. כמה נשים ללא סיבה על פורמט היחסים "מנטור וסטודנט". הם מבקשים למצוא את עצמם את הפרשים המנוסים ביותר, אשר יגן על הבעיות, ילמדו אחד חדש ויהנהג כמו הדומיננטי במקביל, אישיות חושנית. גבירותי MIDEN לבחור עובדים בוגרים מכוח הסטטוס שלהם. גברים "במלואם פורח כוחות" יש מצטיינים הנפש, והמחשבה היא סקס. בנוסף, אנשים חכמים תמיד יהיה עם אספקה ​​פיננסית, אשר גם מקדש.

אפילו בימי קדם בסין, אהבה בין האדם המבוגר לבין הסחר הצעיר נקרא "איגוד מאי על ידי ספטמבר". מזג האוויר ב 2 חודשים אלה של השנה שווה רוח טובה - נחמד השמש מתונה.

תחזוקה של גברים עשירים - המשימה מסובכת נפשית. מיליונרים של ישראל אינם רגילים להפגין בפומבי נשות וילדים. זה יעיל יותר כדי להזמין eSquiten, אחד יהיה להדגיש את המותג ויאוסף חברה נפלאה.

וזה לא מסתכל על העובדה כי ייתכן שהוא לא רחוק מתחילת השנה, וספטמבר הוא אפילו קרוב יותר לקראת סוף.

מבחר זכר 2

נציג זכר אשר עלה על 40, יש "תיקנים בראש". בתקופה זו, צעירים קודמים להתחיל להפנות ביקורתי אישיות משלהם. דרישות מנופחות, קומפלקסים על צמצום הפתעות הורמונליות אחרות לכפות גברים מוודאים שהוא עדיין עומד.

היתרונות של מבוגרים 3

למה לעתים קרובות יש זוג שבו אדם מבוגר ואשה צעירה? התשובה היא מאוד אפר! איזה יכולות מטען וידע יש גברים בגילאי, כל כך מאוד מוערך בנות לחשוב לא קשה:

קשה בפועל בפועל פירושו מלא אין אינפנטליות. אדם מבוגר יכול לעשות עצמאית פתרונות ולהגיב שלהם. ניסיון רב עם הרצפה הפוכה יש לה גבירות צעירות, אשר, כמובן, יכול להמיס מאחד בלבד מחמאות. הוא יודע מה, איך ואיפה לעשות. דיבור ne רק על סקס, ועל כל התכונות של מערכות יחסים. לאדם יש אופקים משלו, לעתים קרובות ראויים לתשומת לב. כל זה עושה אדם מבוגר שיח משותף ומרגש. הוא לא עושה טעויות צעירות רגילות, יודע איך טיפול, יעשה מסירות לנערה.

כזה קבוצה משלו, באופן טבעי, לא כל הדוד הבוגר. נכסים רשומים הם כמעט חריגה לכללים, בהשוואה לאיש המרכזי הנוכחי של 40-60 שנים.

אבל אנשים כאלה נפגשים, זו עובדה.

ועם סקס מה?4

העובדה היא שגברים בדרך כלל גדלים מאוחר יותר מאשר הגברות. במהלך השנים, המודעות באה כי "טוב" חייב להיעשות לא רק עבור עצמך, ואת השותף שלו.

לאחר 40 גברים יודעים כי הם נדרשים מהם, ולהתחיל להתקדם מכל התהליך, ולא רק תנועות הדדיות. יתר על כן, צעירים לעתים קרובות משתנים אחרי סקס וחדות להיות אדיש. אדם מבוגר איבד לפעמים אחרי הלילה הראשון של אהבה. ובכן, או לעשות את זה מאוחר יותר ויפה.

אתה גם צריך לשמור על הראש שלי על חוויה מינית של מבוגרים. הם יכולים "לשיר באוזניים" כל דבר ולהבטיח יהלומים הרים, רק באמצעות תמימות ויופי של נשים צעירות. זה שווה לשמור על הראש שלי Cavalier מבוגר הוא רחוק לא טיפשי, והוא מסוגל להסתיר את נישואיו שלו חסרת ניסיון croshbove. לכן, זה לא יהיה מיותר מראש לקול את המיקום שלך, אם אין רצון להיות פילגש רגילה.

אלכסנדר Darkov

את דבריו של מנהל סנט פטרסבורג יכול להיות rephrased על ידי הבאים הדרך: "עכשיו הגישה למין השתנה, ההתנהגות הפכה מתחשבת, התהליך הוא באיכות גבוהה, התנועה מותאמת ל- MM. כמו צלף תשע-עשרה מאות שנים - הזדמנות לירות שם 2, אבל לטעון זמן רב.

חיכוכים מכניים במשך דקה וחדה מיטות על זוג - לא עבור בחורים בוגרים. לטפל בגברת לצוד יותר, העובדה שהבנות נקראות לכינה מלטפות, אנו מספקים עניין. אחרי סקס, אנחנו אף פעם לא נרדמים, על "מדברים" - רק, אם לא רק על הגישה השנייה בבת אחת.

אלכסנדר Buynov

אלכסנדר Buynov

מה מחכה לך?פגישות ותאריכים 1 יכולים לזכור סקאז מושלם. בשבילך, זה יהיה מאוד סקרן להקשיב לסיפוריו, ו לקשט את החוויה של אדם זה. והוא בתורו (אם האיש הוא חכם) יבנה שיחה עם מאקר כזה, כך שהאשה עצמה החלה לשפוך מלח אה עבור עצמך, למטרות שלך ואת הרצונות. לאחר 30 שנים תשוקה סקסית רק גדל.

התחלתי להרגיש את הצורך להעביר גברת הנאה. אבל בגיל זה, מין עדיין הזכיר לתחרות.

לאחר תווית בת 40, החלה יחסי מין להביא תענוג בכל שלב הפעולה. רגש הופיע, ללא שינוי תענוג עד סוף התהליך. זהו בוה קבוע ".

סקסולוגים על החסרונות של הצעירים 5

סקס עם מבוגרים האיש האיכותי ביותר. שותפים צעירים נבדלים על ידי ממהר, רגשיות בלתי מתוכננת, חוסר ניסיון או אי הבנה משמעותית של אינטימית אחרון, והכי חשוב - שואל שפיכה. אבל בנכס שלהם פיזית טופס ותריבות יתר על המידה עם hypersexuality.

לא צריך לחשוב כאילו הצעיר אינו מסוגל לשמח את הילדה. רק בגיל לא בוגר לא כל הגברים מבינים שאתה צריך לעשות בנות, ואינם מוכנים לעשות ויתורים בצורה של הרחבה של יחסי מין ועוד "מתחשב" תנועות. מטבע הדברים, ישנם יוצאים מן הכלל, במיוחד באמצע גברים עם ראשים על הכתפיים.

למה לצפות במציאות?6

נניח שהצלחת למצוא מרגש "צעיר" בן גיל 40 ללא הנפוץ ביותר Nphields של המתואר להלן. נניח שהאדם הפגישה אינו סובל עודף polygamy ולא לשחק את התפקיד של "להגמירה כל רוסיה". הזמרת מבטאת את יחסו של היום למין עם העבר: "הגברת הראשונה הופיעה בעד ה -20, היא הפכה לי הראשון בן זוג. ואז יחסי מין מעניקים אותי רק עם פיזיולוגי הצדדים היו ביסודו של דבר שאני מרגיש רק. זה היה אגואיזם.

תאריכים דומים יתקיים ללא המכונה "מחלות ילדות" של צעירים רבים (חוסר ודאות, הידוק שתיקה לא נוחה, התנהגות מטופשת).

שותף בכיר לא ימהר לתרגם היכרות במישור אופקי. ראשית, אתה מחכה כמה תקשורת עדינה ופלרטטת שבועות. אבל כשזה מגיע למין, עיכוב קטן עשוי להופיע כאן. השותף בגיל יהיה קרוב לוודאי להיות מודאג מאוד.

זאת בשל הזוועה של היעדר זקפה ברגע החשוב ביותר. בשלב זה, יש צורך לטפל במודעות, אם כי האפשרות של "אי פיתוח" הוא mala. משימות אם הם מתעוררים, אז רק בגלל התרגשות מיותרת. באופן כללי, תמונה זו נזכרת בפעם הראשונה בצעירים.

תהליך עצמו

אבל סקס יהיה שונה לחלוטין. יתרון אנשים בוגרים הם שהם מעדיפים להיות מובילים.

שאיפות אישיות בישראל יסודי, אם אתה מודל מסוגנן מאוקראינה. העבודה בישראל תוכל פנאי. גבירותיי מראה המודל יוצעו לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" ביחסים עם גבר מישראל, אתה יכול לקחת חודש מ 5500 יורו.
https://empress-escort.com/קטגוריה/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%9e%d7%a8%d7%9b%d7%96/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%a4%d7%aa%d7%97-%d7%aa%d7%a7%d7%95%d7%95%d7%94/

והכי חשוב - אולי זה לַעֲשׂוֹת. עניינים מתחשבים ונעימים, לא ממהרים, מאמצים להביא את שלהם שותף לאורגזמה. באופן ספציפי, הוראות כאלה עומדות בכל הגברים המנוסים. להיות מוכן לעובדה כי תתבקש לתנוחה ואת המיקום הנכון תתבקש לחש מילים עדינות וטיפול בנוחות שלך.

גם שותף מנוסה ישלם החוצה ואת הזמן אחרי סקס. הוא לא נופל למיטה ולא מעשן במטבח, צופה בשיר העליז. לא הנציג המטופש ביותר של המחצית המקסימת של אוכלוסיית כדור הארץ. אז, אלא עשה את הבחירה שלו לטובת Gennady, כי יש לו מכונית זרה, הוא אוהב לדבר על חיוני שלו בעבודה לקוחות פוטנציאליים מעולה. למעשה, התברר כי במיטה הגן לא יכול להראות כל מדהים, לעולם לא יעשה עיסוי ואינו מנשק את בן זוגה בתהליך של חיכוכים. Alla עשה בחירה שגויה בשל העובדה שהוא לא יכול לשקול את הגיל הנפשי של אלה 2 החבר 'ה. אל תהיה alla, מנסה ללמוד מה מסתתר מאחורי החוויה המוגמרת של האביר שלך.

תת-חלוקים מתחת למים בוגרת

ומבוגר פרטנר הופך, זקנה מעודדת יותר.

בזמן תחילת הפגישות עם סחר צעיר, איש בוגרת יכול להיות בשיא צורה מינית משלה (הורמון התזה), אבל עם הגיע הזמן יחזור למצב הקודם - קשה לשטות בטבע. קיים שיטות רבות רבות לתמוך בעוצמה, והכי חשוב, הוא הרצון.

ואת המזל השני - נשוי "Unyadek" לאחר לְהִמָנַע. לקבלת תמונה ברורה יותר של התמונה, אתה יכול לצטט לזיהוי רוסי להראות דמויות עסקיות.כ -80% מהנשאלים בגילאי 40-80 הצהירו כי החיים האינטימיים של היום מהם הוא מאה אחוז מספק.אלכסנדר Darkov

אישה לפחות ככל גיל צריך ללמוד בוודאי לשמור על הרגשות שלהם ואת הרגשות תחת שליטה. לעתים קרובות מאוד במקרה של פרידה עם חבר חכם ומנוסה, הגברת זורמת לתוך הערמונית, זה זוכה לאדישות, אשר מסוגל לגדול מדוכא. לעולם לא להפריע לגבולות הנפש ולהתמוסס באדם אחר. ראשית, אתה אישיות עצמאית.

מנות ראשונה מנטלית 9

בנושא יחסי מין עם שותף בוגר, המרכיב העיקרי הוא מאה שנוצרו על ידי מזג והנוכחות של החוויה הנכונה. הגיל עצמו אינו מחוון מספיק. כרגע הם יפגשו את הדוד האינפנטילי עם המוח של הילד ואת המראה מקסימליסטי קל מהרגיל.

לכן, בחר אדם חייב להיות מבוסס על בגרותו הנפשית ואת נוכחותם של פרספקטיבות. אבל לקבלת המודעות הטובה ביותר, יש לתת שתי דוגמאות רגילות לחיים האמיתיים:

דניל 20 שנה. עד גיל זה, הוא הצליח לסיים את האוניברסיטה ועובד כמפקד סגן בכרייה מִפְעָל. הבחור יש שכר טוב ומוח חי. ילד אחר הוא על הייתי מתעניין בנושא של סקס - קראתי את הספר, אני התקשרתי לנושא זה עם חוויות נוספות נעורים ונזכרו בכל ההיבטים הבסיסיים. כתוצאה מכך, דניל יכול לספק שלו תענוג המכשיר, והוא הופך באופן שווה יותר ויותר באיכות גבוהה Khahalym. אבל הוא לא אוהב להתרברב. Gennady 41. המנהל התיכון קישור באחת מחברות המסחר שמוכרות חומרי בנייה. במיקוד פורד הנכס, חותמת על גירושין בדרכון ותחושה יתרון עצמו של גודל קטר האדים. גנאדי כמו סקס, הוא יודע איך קבל את הגוף שלך ולהוריד אותו במקום הנדרש כדי לקבל בסופו של דבר הנאה. נהנה שותפים בשבילו שנית (לשעבר בן הזוג אורגזמה מדומה טבעית), כי אם זה נחמד, זה אומר והנערה גם גדול.

ויש אישה אלא, היא בת 20 שנה. הוא גם נחמד לשקר לידך אחרי Socia, כמוך. בדרך כלל אם אדם בן 40-50 לא מוביל סטטי סגנון חיים, אינו נהנה אלכוהולים ומוצרים מזיקים, ומשלם לפחות איזה סוג של ספורט - הטופס הפיזי שלו עדיין "יכול לתת צעיר ". אבל עם הזמן, הגיל יידע על עצמו.

סקס עם אהובתך שלך 10

תענוג מיני זה יכול להיות לקבל רק עם אדם אהוב. זה נאמר לא רק סקסולוגים, ו זוגות מאושרים רבים. כאשר יש חצי אמיתי לידך, אז אתה אתה תקבלו מינון הלם של הנאה חושנית, והנאה מגע פיזי רק לחזק את פליטת אנדורפינים יאפשר לך לבדוק את אותו הדבר אורגזמות כי הם יוצרי כתובים של ספרים רומנטיים. זה שווה לקרוא את זה את הגיל הפיזי של השותף עם כל זה ישחק תפקיד קטן?

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. לעזור לזוגות לפתור קשיים בחיי סקסי.

לדברי הסקרים, 74% מהגברות היו רוצים לחוות מין עם אדם מבוגר. באמצע הבתולות, מספר זה הוא 33% - הבנות משוכנעות כי 1 socia צריך להיות עם בחור שיודע איך להתעמק ולהודיע ​​איך להתמודד עם הגברות. כי הרצון לקיים יחסי מין עם אדם מבוגר - טבעי לחלוטין. הבנות שוכבות על בן הזוג של תקוות ענקיות, ולמעשה תמיד הם מוצדקים. להיות, בטוחים בתוך עצמם, גברים בשלמות יש אמנות של מכשירים לא יפחד הניסוי, אל תהיה מבולבל ואפילו כך לא ריחני במיטה.

Просмотров: 1434 | Добавил: guypater6t | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar